www.obchodneradio.sk

V posledných rokoch čoraz viac spoločností využíva IN-STORE RÁDIO. Jedná sa o vysielanie vlastného radia vo svojej/svojich prevádzkach a nie počúvanie iných médii. V súčasnosti sú náklady na prevádzku IN-STORE rádia veľmi nízke a môže si to dovoliť ktorákoľvek prosperujúca spoločnosť. IN-STORE rádio je určené pre obchody a klientov, ktorý chcú vo svojich priestoroch ponúknuť zákazníkom príjemnú atmosféru hudby korešpondujúcu s "imidžom" obchodu a prezentáciu svojich, alebo iných produktov.

Je to hudobný program určený pre obchodný alebo iný priestor, v ktorom sa zdržiavajú klienti spoločnosti. Vytvoríme hudobný archív pre zákazníka a v priamych časových intervaloch naplánujeme vysielanie reklamných kampaní. IN-STORE radio je široko využiteľná zvuková kulisa v obchodných reťazcoch, reštauráciách, hoteloch, bankách, či na čerpacích staniciach, ako aj zdroj zaujímavého finančného príjmu. IN-STORE rádio chráni klienta pred odznením nežiadúcich reklamných spotov konkurencie šírených komerčným rádiom, alebo hudbou, ktorá neladí s atmosférou prevádzky.
IN-STORE rádio môže vysielať 24 hodín denne, 365 dní v roku.

IN-STORE rádio Vám môže prinášať aj vysoký zisk. Svoje vysielanie môžete využívať/predávať aj na prezentáciu Vašich partnerov, iných obchodov atď., ktorí budú prostredníctvom Vášho IN-STORE rádia vysielať svoje reklamné spoty a upútavky za ktoré Vám zaplatia. Ako to robí napríklad obchodná sieť Kaufland.

Všetky prevádzky, obchody, či nákupné centrá sú ovládané z jedného miesta a nie je potrebné osobne zasahovať do vysielania v prevádzke. Klient pohodlne ovláda z ktoréhokoľvek miesta, či z kancelárie, alebo z domu vysielanie, nasadzuje spoty a plánuje hudbu veľmi jednoduchým spôsobom.
V prípade potreby všetky tieto činnosti urobíme za Vás.

Pre IN-STORE rádio budete potrebovať :
- Reproduktory v prevádzke
- Vysielací PC /môže vyť umiestnený aj u nás, prípadne si môžete vysielací PC pohodlne prenajať, AUTODJ/
- Archív pesničiek - vieme dodať
- Internetové pripojenie min. 2Mb/s /ak chcete vysielať aj pre iné prevádzky, prípadne prijímať vysielanie/
- Zmluvu s organizáciou zastúpenia autorov SOZA

Jedna z možností, ako funguje In-Store Rádio

  • aboutus
  • Contact
  • hleping
  • lebron 12
  • Jordan 11 gamma kobe 9
  • lebron 11 low
  • Jordan 6 retro lebron xi